Кошик
739 відгуків
+380674896008

Купити дитячий намет, ви можете, подзвонивши нам по телефону (097) 489-60-08 або оформивши замовлення на сайті, просто натиснувши кнопку «купити». Доставити іграшку, інтернет-магазин кращих іграшок Гарна річ, зможе у будь-який населений пункт України, а у великих містах, таких як Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя ви зможете отримати товар вже на наступний день після відправки.

Намети дитячі

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Ні що так не радує дітей всіх віків, як можливість активно пограти на природі зі своїми однолітками. Діти просто обожнюють активні ігри, запасу енергії їм можуть позаздрити навіть професійні спортсмени.

 

Чому діти люблять намети

 

Їх самими улюбленими іграми, є наслідування дорослим. Якщо в сім'ї дорослі час від часу люблять виїжджати на природу, і брати з собою намет, то вони, напевно, помітили, як діти на неї дивилися жадібними очима, і всіляко намагалися в ній влаштувати свої ігри. Але батьки забороняли такі спроби, мотивуючи дорожнечею спорядження. А вибрати в дитячому інтернет магазині Гарна Річ і купити спеціальну дитячу намет здогадуються не багато. Купити намет дуже просто, вона не коштує великих грошей. А ось оцінити яку радість ви доставите своїм дітям дуже складно. Щастя дитини безцінне, і давати йому можливість зрозуміти, що ви його любите, просто необхідно.

Ігровий будиночок у вигляді намету буде прекрасним рішенням для літніх ігор для дітей будь-якого віку і статі. Досить встановити намет на газоні перед будинком, і діти будуть зайняті протягом усього дня. Їх навіть на обід доведеться заганяти силою. На стільки сильно вони захоплюються грою.

 

Намет для хлопчика
 
Намет для хлопчика

Купити намет для хлопчика, це все одно, що подарувати йому мрію. Хлопчики уявляють себе в наметі підкорювачами нових земель, великими мандрівниками і солдатами в полі. Намет, це як високий статус серед всіх своїх знайомих, і допускаючи дітей у свій ігровий будиночок, вони тим самим отримують повагу серед своїх однолітків. Хлопчики можуть проводити граючи з наметом не один день, а протягом цілого тижня будуть будувати різноманітні плати. А якщо дати їм можливість самостійно вранці ставити її, а ввечері прибирати. Таким простим способом привчити їх стежити за своїми речами і з ними дбайливо відноситься.

 

 

Намет для дівчинки
Намет для дівчинки

Девочки, это будущие мамы, и они воспринимают палатку, как свой собственный дом. Постепенно, они могут перенести из своей комнаты в палатку большинство своих вещей, и расставить по углам. Такая игра может воспитать в маленькой принцессе настоящую хозяйку дома, которая будет прекрасно чувствовать стиль и гармонию, какая должна царить в хорошем доме. Играя с подружками, они смогут обмениваться опытом и проводить время за полезными играми. При этом, не отвлекая взрослых от повседневных дел или отдыха. И вы всегда будете точно знать, где сейчас находится ваша дочь.

 Намет буде прекрасним подарунком для будь-якої дитини і подарує йому не один місяць цікавих і активних ігор.

Меню
Виробник
  • 18
  • 2
  • 2
  • 1
  • 1
Фільтри
+380674896008
Магазин игрушек "Гарна Річ"
Україна Дніпропетровська область Дніпро пр. Д. Яворницкого, 100
Мапа