З замовленням все добре , гарні ціни але от знайти вашу точку самовивозу суцільних жах. Якщо переходиш по карті через сайт пром то показує будинок аж біля парку ще й на протилежній стороні. Дзвониш оператору то вона не може сказати геть нічого окрім д.яворницьклго 100. ПУМБ з боку з торця білі сходи там буде вивіска. Легше ж сказати Мелроуз місце яке знають усі дніпряни але ні ПУМБ і все більше орієнтирів в неї немає. Не рекомендую користуватись самовивозом
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Дійсно чомусь на мапі в Промі була позначена геть інша локація. Вже все виправили. Ще раз дякуємо що звернули увагу. Вибачте за незручности.
Дякуємо вам за те, що обрали наш магазин!
З замовленням все добре , гарні ціни але от знайти вашу точку самовивозу суцільних жах. Якщо переходиш по карті через сайт пром то показує будинок аж біля парку ще й на протилежній стороні. Дзвониш оператору то вона не може сказати геть нічого окрім д.яворницьклго 100. ПУМБ з боку з торця білі сходи там буде вивіска. Легше ж сказати Мелроуз місце яке знають усі дніпряни але ні ПУМБ і все більше орієнтирів в неї немає. Не рекомендую користуватись самовивозом
Дякуємо за відгук. Дійсно чомусь на мапі в Промі була позначена геть інша локація. Вже все виправили. Ще раз дякуємо що звернули увагу.
Вибачте за незручности.
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!
Ми дякуємо вам за те, що стали нашим клієнтом!