Ми вдячні вам за довіру та обрання нашого магазину.
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Спасибі, що обрали нас для вашої покупки!
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ми раді, що ви зробили покупку у нас.
Валерій П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказав Збільшуване скло "Лупа"90мм E82103. В опису написано 5 кратне, а прийшло 2 кратне. Махлюють!!! Учора на картинці було 5 кратне, сьогодні 2 кратне, справили!!! На зв'язок не виходять. Після моеєї вчорашньої розмови продавець сказав що в них була помилка на картинці, розмова з продавцем записана. Зараз на зв'язок не виходить! Нікому несовітую!!!
Валерій
тілько що зв'язатись зі мною, дають скидку на товар 25% гроші обрізають вернути
Комментарий продавца
Валерий, що ж ви не відписались стосовно повернення магазином вам грошей? Ви ж про все вже пишіть. А то час у вас погане написать був, а те що все вирішили вже не пишете.
Валерій
Деньги получил 20гр. Спасибо!
Віктор Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Обслуговування сподобалося. Товар також. Дякую.
Комментарий продавца
Велике спасибі за ваше замовлення!
Инна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ваша підтримка і замовлення надзвичайно важливі для нас, дякуємо!
Олег П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Велике спасибі за ваш вибір та довіру до нашого магазину.
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Висловлюємо щирі слова подяки за вашу покупку!
Дмитрієва С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо вам за покупку у нашому інтернет-магазині!
Ми вдячні вам за довіру та обрання нашого магазину.
Спасибі, що обрали нас для вашої покупки!
Ми раді, що ви зробили покупку у нас.
Заказав Збільшуване скло "Лупа"90мм E82103. В опису написано 5 кратне, а прийшло 2 кратне. Махлюють!!! Учора на картинці було 5 кратне, сьогодні 2 кратне, справили!!! На зв'язок не виходять. Після моеєї вчорашньої розмови продавець сказав що в них була помилка на картинці, розмова з продавцем записана. Зараз на зв'язок не виходить! Нікому несовітую!!!
тілько що зв'язатись зі мною, дають скидку на товар 25% гроші обрізають вернути
Валерий, що ж ви не відписались стосовно повернення магазином вам грошей? Ви ж про все вже пишіть. А то час у вас погане написать був, а те що все вирішили вже не пишете.
Деньги получил 20гр. Спасибо!
Обслуговування сподобалося. Товар також. Дякую.
Велике спасибі за ваше замовлення!
Ваша підтримка і замовлення надзвичайно важливі для нас, дякуємо!
Велике спасибі за ваш вибір та довіру до нашого магазину.
Висловлюємо щирі слова подяки за вашу покупку!
Дякуємо вам за покупку у нашому інтернет-магазині!
Сердечно дякуємо вам за покупку у нас!